Przejdź do głównej zawartości

GIFF Poznań 2016

W piątkowy wieczór, 4. listopada, spotkaliśmy się tłumnie, by wspólnie uczestniczyć w organizowanym po raz drugi w Poznaniu evencie GIFF (Geocaching International Film Festival) Poznań 2016. Tym razem sala kinowa - głównie ze względu na wielkość - została zorganizowana w auli Szkoły Podstawowej nr 1 Poznaniu. Mieliśmy przyjemność zaprosić Was wszystkich i wspólnie obejrzeć szesnaście filmów wybranych wcześniej przez jury w Seattle. Dodatkowo pokaz premierowy miał także film autorstwa duetu udash69 & wantsky z ostatniego CITO "Zielonym do góry!".

Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i atmosferę spotkania, bo to Wy ją stworzyliście. Cieszymy się bardzo, że spodobały się Wam okazjonalne dodatki (drewniaczki, bilety, karty do głosowania, popcorniki ;-)), ale dobrze wiecie, że to tylko dodatki, a najważniejsi jesteście Wy i to wszystko było dla Was! Składamy również gorące podziękowania Suavis i Jarodowi za przepiękny i pyszny tort - dzieło sztuki. 

Dziękujemy za te wszystkie wspaniałe wpisy w logach, które bardzo miło się czyta i które bez wątpienia są motywacją do dalszych działań ;-)

I napiszę szczerze, że po raz pierwszy nie wiem co mam jeszcze dodać. Tam trzeba było po prostu być. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy, którzy nie mogli z różnych względów dotrzeć albo się wahali i ostatecznie się nie zdecydowali - będą z nami. Myślę, że poniższe zdjęcia autorstwa Falbi i Jaroda (dzięki!) mówią same za siebie.


 


 Na koniec jeszcze wrzucam wyniki naszego głosowania: