Przejdź do głównej zawartości

Merry Christmas GEOpyras!

Koniec roku za pasem, a Geopyrki nie zwalniają tempa i jeszcze przed świętami zorganizowane zostały 3 eventy - pierwszy z okazji Dnia Guzika, a dwa kolejne o tematyce szeroko pojętych kulinariów, czyli Międzynarodowy Dzień Herbaty i Świąteczne Pierniczenie.

12.12.2023 - Dzień Guzika

Tym eventem valentin02 zakończył z sukcesem swój cel na 2023 rok, czyli zorganizowanie 12 eventów, po jednym w każdym miesiącu. Z okazji Dnia Guzika spotkaliśmy się przy Auli Nova, która zdaniem Organizatora na zdjęciach satelitarnych wygląda jak guzik. Na evencie zgodnie z tematyką policzyliśmy guziki na pomniku Ignacego Jana Paderewskiego. Ma tylko jeden. Mieliśmy też okazję podziwiać przejeżdżające świąteczne tramwaje.

fot. valentin02

15.12.2023 - Międzynarodowy Dzień Herbaty

Na terenie amfiteatru w Parku Stare Koryto Warty mieliśmy przyjemność degustować pyszną, gorącą herbatkę sparzoną według sekretnej receptury sernikka flagrate. Od Warty zawiewało chłodem, więc każdy z przyjemnością trzymał w dłoniach ciepły kubek. Organizatorzy uzbroili się w dwa termosy z różnymi rodzajami herbatki, kubeczki, konfiturę z pigwy i słodkie co nieco. Do tego każdy uczestnik otrzymał herbaciany certyfikat. Event na wypasie! Swój eventowy debiut miał Ares, piesek BeRa_Team, którzy przybyli pierwszy raz w powiększonym składzie. 

fot. sernikk

21.12.2023 - Świąteczne Pierniczenie

Pogoda od samego rana była tragiczna, a alert RCB ostrzegał przed wychodzeniem z domu. Wydawało się, że event Pidgor-Teamu będzie totalną klapą. Jednak zgodnie z prognozą pogody sporządzoną przez lifalífinu tuż przed rozpoczęciem eventu przestało padać. Okazało się, że znaleźli się również śmiałkowie, którzy uzbrojeni w pierniczki przybyli na miejsce spotkania. Zmieniona doraźnie miejscówka pod apteką była tak przytulna, że event z 30 minut przedłużył się do ponad 2 godzin. Głównym tematem eventu było pierniczenie, czyli pałaszowanie świątecznych wypieków. To ostatni event w Poznaniu przed Świętami, więc na zakończenie złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.

fot. Mistrz selfiaków lifalífinu 

Merry Christmas Geopyras!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam odpoczynku od codzienności, radości, uśmiechu i miło spędzonego czasu w ciepłej, serdecznej atmosferze! A w nadchodzącym Nowym Roku spełnienia Waszych najskrytszych marzeń keszerskich i niekeszerskich, wspaniałych przygód i wyzwań! Wszystkiego dobrego!

Coming soon...

A tuż po świętach rozpoczynamy GEOpyraton 2024! Cytując Dempsey_Makepeace, jest to cykl spotkań sylwestrowo-noworocznych, na których żegnamy odchodzący rok, podsumowując nasze keszerskie osiągnięcia, wspominając przygody i wyprawy, by za chwilę witać ten Nowy z nadziejami i planami na kolejne miesiące. Wszystko w wesołej, przyjacielskiej atmosferze ludzi z pozytywnym nastawieniem. Lista eventów do zobaczenia TUTAJ.

Dołącz do nas i baw się razem z nami na GEOpyratonie'24!