Przejdź do głównej zawartości

Hej Geopyrowicze!

Kiedy smęciłem się jeszcze w zeszłym roku pośród poznańskich keszynek, luźnych niedobitków, które ktoś kiedyś zasadził pomyślałem, że to przecież robili LUDZIE. To LUDZIE za tym stoją! Ale co to za ludzie. Wpadło wtedy do bani żeby zorganizować coś. Na przykład urodziny.
Szybko okazałe się, że stoją za tym LUDZIE. Różni. Od razu widać było, że się tak szybko polubili jak się szybko poznali. Dzion później Wantsky zadzwonił z propozycja utworzenia grupy na fejsie. Usłyszał, że właśnie miałem do niego dzwonić w tej sprawie. Godzinę później funkcjonowała nasza grupa: Geocaching Poznań Geopyra bo inaczej się nazywać nie mogła. 

Teraz właściwie wpadam tu po informację i ryję wszystko: kto, co, do kogo, z czym, itd. żeby uczciwie administrować. Co widać? Bla Bla Car, Wizytówki Who is Who, Bazar, TBNewsy, Geotripy, Koszulkownie, Pieczątkarnie, Porady, Wskazówki, keszowe FAVy, Ogłoszenia, Rozmowy czyli wszystko to co dobremu keszerowi niezbędne. Wiosna szykuje się zupełnie odlotowa, ba !!, najbliższe dwa tygodnie. Jedno keszospotkanie i event w Głogowie. Na wiosnę śniadanie na trawie, event urodzinowy: "zmiana kodu czwórka z przodu" i w koncu Morsowisko II. O innych organizowanych przez innych i o nieskończenie wielu wypadach rowerowych nie wspomnę.

Nie ma srania po gałęziach- Geopyra rośnie w siłę!!
Dobrze się bawicie?

Na koniec wspominam, że każdy może tu napisać. Wystarczy wysłać mejla.