Przejdź do głównej zawartości

Poco Loco Hostel - geocaching Friendly.


Coraz częściej Poznań staje się łakomym kąskiem dla geokeszerów z Polski  i zza granicy. Powodów jest kilka: duże nasycenie terenu skrzynkami, nasza dbałość, dobra ich jakość i położenie naszego miasta (jedyna taka Geokraina na trasie Warszawa – Berlin).

To właśnie dziś (19.II.2105r) z myślą o przyjezdnych odbyło się spotkanie GeoPyry z Właścicielkami hostelu i ustalenie szczegółów przyszłej współpracy.


ADRES: Poco Loco Hostel, Poznań ul. Taczaka 23, 61819 Poznań (czyli ścisłe centrum Poznania, 5 minut z papcia od czegokolwiek).

KONTAKT: hostel@poco-loco.pl , tel. +48 61 88 33 470 lub +48 796 230 555


KWATERUNEK: do dyspozycji mieszkańców są pokoje 2, 4, 6, 8 i 10-ciu osobowe, wszystkie stylizowane zgodnie z ich nazewnictwem. Mamy, więc: Karaiby, Azję, Nowy Jork, Eurpę, Australię, Amerykę, Kazimierza Nowaka (przypominacie sobie poznańskiego rowerzystę przemierzającego Czarny Ląd?), Afrykę i Himalaje. Wszystkie kolorowe, czyste, schludne i zadbane jakby wczoraj oddane.

CENNIK: ceny są zróżnicowane i niewysokie w stosunku do standardu jaki panuje w Poco Loco, i tak:

osiągnęliśmy porozumienie co do ceny i ustalono, że dla geocacherów cena będzie pomniejszona o 10 %.

Wystarczy na wstępie posłużyć się hasłem. Hasło jest oczywiste i brzmi jak zawsze: GeoPyra.


OFERTA (w cenie noclegu):
- w cenie mamy śniadanie (kawę i herbatę do bólu);
- solidne łóżka z pościelą z zamykanymi, pod spodem, na kłódkę skrzyniami;
- przemiłą i pełną pasji obsługę wszechwładającą językami;
- salę wypoczynkową, bibliotekę,  kuchnię, balkon (dla palaczy), parking z monitoringiem, pralkę, suszarkę and more udogodnień;
- internet Wi Fi, TV i stanowisko komputerowe gdzie:

codziennie o godzinie 8.00 (czyli kiedy geocacher wstaje i idzie w teren) można będzie pobrać z recepcji plik GPX z aktualnymi skrytkami w Poznaniu i okolicach.

Dodatkowo na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia roweru miejskiego.Dzwońcie, rezerwujcie, przyjeżdżajcie i keszujcie w Wielkopolsce!!!
Reszty dotyczącej tego miejsca i cen dowiecie się z ich strony internetowej: 


Geocaching Friendly