Przejdź do głównej zawartości

GEOpyra Shop

Właśnie otworzyliśmy oficjalny Geopyrowski sklep internetowy z gadżetami związanymi z naszym codziennym zajęciem czyli keszowaniem. Kolejny krok w naszej działalności. Do nabycia  kubki, zakupowe torby ekologiczne, badże (9 szt w komplecie), koszulki, bluzy rozpinane i kangurki. Wszystko zresztą macie na zdjęciach. Na razie tyle choć pewnie asortyment za czas jakiś się"zdewelopi" o inne produkty. Co ważne: pełna rozmiarówka, nasza kolorystyka (bo m.in. zielona) a kroje zarówno męskie jak i damskie. Doskonały zakup dla siebie lub na prezent dla keszera. Co do jakości? No cóż, pogooglujcie opinie na temat produktów firmy cupsell.pl żeby nie było, że to my zachwalamy. 

 

Szczegóły i możliwość złożenia zamówienia znajdziecie

Od każdego produktu który zostanie rozkolportowany Geopyra otrzymuje 5 zyli prowizji.  Na co to nam potrzebne? Jak zawsze: woody, smycze, blachy i wszystkie dobra, które rozdajemy cyklicznie na eventach. Coraz poważniej myślimy o zakupie flag samochodowych i na rower. Każda złotówka (podobnie jak w przypadku logbooków) wraca jak zawsze do naszych kieszeni  w formie fantów. Jednak nic na siłę a kupuje niechaj ten kto może sobie pozwolić.

Nadmienię, że do tej pory m.in. z kasy z logbooków wyrzuciliśmy we wszechświat ponad 800 woodów, po 250 smyczy, blach,  długopisów i kilkadziesiąt większych fantów. Jakoś się trzeba organizować Panie i Panowie. (nie mylić z "bylejakoś").

Ps. Jeśli macie jakiś pomysł na to co powinno się znaleźć na produktach (może to być np. krzykliwe w wymowie hasło) piszcie koniecznie  a być może pojawi się na czyjejś klacie.

to mówiliśmy my:
Wantsky & udash69