Przejdź do głównej zawartości

GEOpyra się kula, czyli MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BOWLINGOWY GEOPYRY

Pomysł na event był już we wrześniu, ale coś za długo tkwił w mojej głowie i musiał upaść, by powstać z martwych i odżyć zimą (porą roku, którą nomen omen wszystko obumiera).
Owym pomysłem był mały turniej bowlingu, zwanego również kręglami. 
I tak oto 6 grudnia roku pańskiego 2016 przed halą sportową Politechniki Poznańskiej ustawiła się dość spora, jak na środek tygodnia, grupka zapaleńców geocachingu , co to się kul nie boją.
Po wymianach (uprzejmości, przedmiotów podróżnych , informacji) ruszyliśmy piękną kolumną do lochów hali, by tam rozegrać zawody. Wśród obecnych byli Ci, którzy nierówną walkę z torem stoczyć mieli po raz pierwszy, jak i starzy wyjadacze, co to nie jednej kuli dali popalić.
Niestety – pechowo jeden z torów był tego dnia uszkodzony, co trochę skondensowało ilość  uczestników na pozostałych. W sumie oficjalnych zawodników i zawodniczek było siedemnaście (oficjalnych, bo nieoficjalni w postaci kibiców dzielnie wspierali zza przejrzystej barierki uczestników gry).
Po dziesięciu turach wspólnej zabawy wszystko było już jasne. Tytuł Mistrza Gry , trofeum (z trakowalnym numerem) i smakowity czekoladowy medal zgarnął Patryk z aune92team.
Na osłodę dla pozostałych posypały się cukierki z szampańskiej butli przekazanej zwycięzcy.
Jako, iż turniej odbywał się w Mikołajki nie obyło się bez akcentów świątecznych – były małe podarki dla uczestników eventu i mikołajowe gadżety do fotobudki. A i niektórzy z uczestników eventu mieli ze sobą/na sobie świąteczne akcenty ;-)
Z mojej strony dziękuję wszystkim obecnym na turnieju za udział! Mam nadzieję, że się podobało i imprezę jeszcze powtórzymy J Do zobaczenia zatem! Ps. ja składam Boann najserdeczniaste podziękowania świata za możliwość zabawy kulami.

 Wasza Mikołajka -Boann