Przejdź do głównej zawartości

Eventowy tydzień w Poznaniu

Eventowy tydzień w Poznaniu

Ubiegły tydzień obfitował w eventy. W Poznaniu zorganizowane zostały aż 3 spotkania, na których była okazja do integracji i geopogaduch. Do stolicy Wielkopolski zawitali Goście z Warszawy, którzy zorganizowali jedno ze spotkań, a na pozostałych dwóch celebrowaliśmy "święta nietypowe".

22 listopada 2023 - Dzień Kredki

Na dworze szaro, buro i ponuro, więc Dzień Kredki był okazją do ubarwienia tego smutnego listopada. Organizatorami spotkania był Pidgor-Team, który postawił przed uczestnikami ambitne zadanie narysowania w zeszycie swojego zdjęcia profilowego. Prace artystyczne wyszły niesamowicie, co jest dowodem na to, że Geopyrki mają talenty plastyczne! Po części artystycznej nastąpiły tradycyjne pogaduchy i żarty i nawet mróz nie był w stanie zepsuć tego miłego spotkania! Na koniec tradycyjne foto z flagą, tym razem w postaci selfika :)


25 listopada 2023 - Syrenka z wizytą u Koziołków

W weekend Poznań odwiedziła reprezentacja Geocaching Warszawa w osobach MarMalMar, D0MINIKI, Perpetki i hiuppo organizując event "meet and greet" na poznańskim Starym Rynku. Od dawna wiadomo, że Poznań rozkopami i koparkami stoi, więc i tym razem Geopyrki miały niechlubną okazję przywitać Gości z remontem w tle. Jednak nie przeszkodziło to obecnym w miłym spędzeniu sobotniego wieczoru. Spotkanie pełne było opowieści z keszerskich szlaków i nawet niesprzyjająca, zimowa aura nie była w stanie zepsuć nastroju uczestnikom. Wisienką na torcie eventu były przepyszne rogale made by Makepeace.


26 listopada 2023 - Dzień Ciasta

Eventy w Umberto na Cytadeli stają się nową świecką tradycją w Pyrlandii, a tym razem w niedzielny poranek spotkanie z okazji Dnia Ciasta zorganizował tam valentin02. Warto wspomnieć, że spotkanie to wpisuje się w Jego ambitny projekt zorganizowania w każdym miesiącu 2023 roku jednego spotkania. W evencie wzięli udział również Goście z Warszawy. Spotkanie na poziomie -1, czyli w podziemiach Umberto przebiegło w sympatycznej, przytulnej atmosferze, a uczestnicy raczyli się pyszną szarlotką na gorąco z lodami, sernikiem również na gorąco, kawą, herbatą, grzańcem i innymi przepysznymi pozycjami z menu. Kolejne niezwykle udane spotkanie!


Fot. Pidgor-Teamlifalífinu, valentin02, obrazek Dall-e