Przejdź do głównej zawartości

SBB_TEAM się chajta*!!!

Czwartek. Godzina 19.00. Przybywamy wcalespóźnieni do Rosarium na poznańskiej Cytadeli. Tam już przy ostatnich promieniach zachodzącego słońca spotkanie trwa w najlepsze - Honeymoon 4 End. Powód?? Niebanalny i chyba pierwszy taki na wielkopolskiej ziemi. 23 kwietnia SBB_TEAM (#1302) czyli Barbarrrra i Sebastian Brylscy wstąpili w związek małżeński. Ów event (czwarty z kolei) był kończącym ich poweseelny Tour po Polsce i organizacji spotkań z keszerami w związku z tym Ich osobistym wydarzeniem. Pomysł świetny i oryginalny. Jako, że event już czwarty, poprzedziły go:
Honeymoon 1 START w Lublinie (27.04.2016 r.);
Honeymoon 2 w Warszawie (27.04.2016 r.);
Honeymoon 3 w Łodzi. (28.04.2016 r.)

Daty eventów wstawiłem nieprzypadkowo. Organizatorzy mieli co robić. 4 spotkania w odległych miejscach w ciągu dwóch dni. Niewątpliwie: szacun na dzielni!!
GEOpyra pojawiła się w licznym, trzydziestoosobowym składzie. Baaaaaardzo cieszy takie spotkanie tym bardziej, że podszyte grubszą sprawą. SBB przygotowali piękne okolicznościowe drewniaki dla uczczenia wydarzenia (na focie), które z chęcią wkładamy do  naszych opasłych kolekcji. Oczywiście żeby nie pozostać krewni równie bogato zostali obdarowani przez naszych kolekcjonerów woodów :-) w m.in. kartkę z życzeniami (dzięx Koliber).


Czuję się w obowiązku ale i zaszczycony mogąc w imieniu swoim i GEOpyry złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia na nowej drodze i podziękować za uwzględnienie Wielkopolski w napiętym grafiku objazdowym. 
Dodam tylko, że Bastek i Basia 6 września 2014 uczestniczyli w pierwszym rowerowym evencie w trakcie którego narodziła się idea powołania do życia obecnie  jakże  sprawnie i przyjaźnie funkcjonującej GEOpyry. Właściwie wszyscy, którzy wtedy nam towarzyszyli zostali przy geocachingu (Suavisy, Ejbry, Leity, Destroye, Wantscy, FK, Boni i Klajt...) . Dziękujemy i szerokiej drogi do Choszczna!!!
Ps1: zdjęcie obok ma już ze dwa lata. 
Ps2: "Hajtać się" czy "chajtać się"? Wszelkie wątpliwości rozwiewa słownik PWN.
udash
sześćdziesiątydziewiąty