Przejdź do głównej zawartości

Nocne porządki w Parku Chartowo, czyli celebrujemy Leap Day

29 lutego to dzień, na który geocacherzy z całego świata czekają z niecierpliwością. Leap Day, jak przyjęło się nazywać dodatkowy dzień, który pojawia się w naszych kalendarzach raz na 4 lata, jest celebrowany poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju eventach oraz keszerskie wyjazdy. HQ stara się, aby ten dzień był atrakcyjny dla geocacherów zachęcając do zdobycia souvenira za znalezienie przynajmniej 4 keszy dnia 29 lutego, a na stronie Project-GC można uzyskać na swoim profilu addony przy badgach. 

Ten dzień również był hucznie celebrowany przez Geopyrę, a do Pozniania oprócz lokalnych geocacherów przybyli Goście z całej Polski, by wspólnie uczestniczyć w CITO "Nocne porządki w Parku Chartowo", które było jednym z jedynie 3 CITO organizowanych w Polsce tego dnia!

Wycena terenu tego wydarzenia została adekwatnie podwyższona ze względu na godziny wieczorne oraz sprzątanie terenów wokół Fortu IIa. Przy świetle latarek zrobiliśmy coś pożytecznego dla Planety Ziemi, a po CITO mieliśmy przyjemność uczestniczyć w evencie organizowanym na zakończenie tego wydarzenia, na którym był czas na odpoczynek po sprzątaniu parku, wymianę doświadczeń i pochwalenie się niecodziennymi łupami znalezionymi wśród sterty śmieci. Pogoda dopisała, humory również były wyśmienite, a frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania! 

Warto czekać na taki dzień aż 4 lata!

fot. Arhin

fot. D0MINIKA

fot. Arhin

fot. Marcinmo

fot. MoHa_PL

Pidgor-Team