Przejdź do głównej zawartości

Świętujemy 7. GEOurodziny flagrate!

 

W sobotę dnia 02.03.2024 na swoje 7. GEOurodziny w pubie Pod Dwoma Miotłami zaprosiła nas flagrate. Warto wspomnieć, że był to Jej pierwszy zorganizowany event! Każdemu można życzyć tak udanego debiutu w roli Organizatora eventu, bo do pubu przybyły tłumy keszerów, nie tylko z Poznania, ale też z innych zakątków Polski! Impreza tradycyjnie się przedłużyła o kilka godzinek, bo wszyscy bawili się wyśmienicie, a śmiechom i geopogaduchom nie było końca. Atmosfera była iście magiczna ze względu na wystrój pubu rodem z Hogwartu, muzykę z Harrego Pottera, magiczne gadżety, napoje i fasolki wszystkich smaków. Jak mawiał pewien stary czarodziej, życie jest jak fasolki wszystkich smaków - nigdy nie wiesz na co trafisz, i tak niektórzy raczyli się fasolkami o smaku cytrynowym i waniliowym, a pechowcy trafili na smak Domestosa, chilli i wymiocin. 

Solenizantka jak na urodziny przystało, otrzymała magiczne prezenty, które z pewnością przydadzą Jej się podczas keszowania. Dzięki nim flagrate będzie w stanie między innymi odczarowywać DNF'y, cofać się w czasie, by zdobyć FTF'y, a także schować się pod peleryną niewidką, by być niewidoczna dla mugolskich oczu. Chyba trzeba będzie wprowadzić zapisy na keszowanie z flagrate, bo z takim ekwipunkiem z pewnością wszyscy będą chcieli wybrać się z Nią na kesze :)

Na koniec czas na życzenia... Flagrate! 10000 lat, 1000000 keszy, 0 DNF'ów, samych udanych wypadów, szalonych eventów i geozakręconych ludzi wokół! May the cache be with you! (a nie... to nie ten film...)

fot. Pidgor-Team

fot. Pidgor-Team

fot. Pidgor-Team

fot. MiszelkowySchowek

Pidgor-Team