Przejdź do głównej zawartości

Sobota w Środzie (Wielkopolskiej)

Już trochę czasu minęło od tego spotkania, ale jakoś wcześniej nie było chwili, by usiąść i naskrobać parę słów. Na początku października mieliśmy okazję do spędzenia pięknej, słonecznej soboty w Środzie Wielkopolskiej. Na spotkanie przybyli: mstachul, karolka1505, piotrmichal, danimak1, Ankorn (z żoną, która dzielnie ćwiczyła podczas trwania eventu na siłowni zewnętrznej :-)), me_who1337 (miło było poznać autora INNEJ), GeoGrabki, (333)piotrkiM, aune92team, 1/7 PGC-Team oraz szanowna organizatorka krejzOlka.
Osobiście bardzo lubię takie kameralne spotkania. Jest szansa, żeby z każdym zamienić chociaż słowo, miło porozmawiać i dowiedzieć się co nieco. 
Pogoda wprost idealna na spotkanie na świeżym powietrzu. Po wpisie do logbooka i zalogowaniu TB przyszedł czas na wymianę drewniaczkami. A było sporo nowości!

Po evencie przyszedł czas na geospacer. Ruszyliśmy wspólnie z krejzOlką na keszowanie po okolicy. Najpierw podjechaliśmy kawałek samochodem, potem udaliśmy się na ponad dwugodzinny spacer. Udało nam się podjąć wszystkie średzkie skryteczki. Większość z nich miała dopracowane w najmniejszym szczególe maskowania. Widać było czas (i cierpliwość) poświęcone na ich przygotowanie, Bardzo rzadko daję FAV za mikrusiki, a tutaj nie sposób było przejść obojętnie przynajmniej obok dwóch z nich. Podczas geospaceru krejzOlka byłam nam przewodnikiem po Środzie i opowiadała ciekawostki o mieście. 

Wielkie dzięki za spotkanie i mile spędzony czas!