Przejdź do głównej zawartości

GeoPyroPieczątki

Dla obywateli z Krainy Kwitnacej Pomarańczy a w szczególności GeoPyrlnadczyków!
 
Pewnie zwróciliście uwagę, że od pewnego czasu pojawiają się w logbookach kolorowe pieczątki geokeszerów.Jeśli jesteś zainteresowany(a) to to jest oferta specjalnie dla nas. W zaprzyjaźnionej pieczątkarni u zbiegu ul Wojska Polskiego i ul Dojazd wykonują dla nas  takie jak prezentuję w niniejszym poście.


W centrum Poznania ta pieczątka kosztuje 40-46 zyli, w pieczątkarni 36. Dla zrzeszonych w Geopyrze dali rabat w wys 15% czyli zjechali do 30 złociszy. Pieczątka ma średnicę 12mm i doskonale pasuje nawet do najmniejszych logbookòw.  Oparta jest na konstrukcji Colop12 i wiem, że jest praktycznie niezniszczalna. Znawcy twierdzą, że ich pieczątki mają 2-3 tysiące użyć i nadal są w formie.
Każdemu z Was jestem w stanie wykonać podobny projekt za grześka w czekoladzie dla mojej Misi (FK69), przesłać go do producenta a na następny dzień (góra dwa) będzie można ją odebrać za wspomnianą kwotę pod wspomnianym adresem na hasło "geopyra". Bez hasła zniżka nie działa bo sympatyczna Pani, która wydaje pieczątki jest w temacie!!
Kto chętny może się do mnie zgłaszać- wyślę projekt do wglądu. 
Steps:
- zgłaszasz chęć posiadania;
- wykonuję projekt w Corelu i wysyłam Ci do akceptacji;
- wykonuję poprawki;
- wysyłam do producenta (wektorując dzieło);
- idziesz odebrać pod wskazany adres podając hasło;
- czujesz się szczęśliwszy.
Podpowiem, że rysunek w środku nie musi być taki jak w załączonych zdjęciach a w środek mogę wrzucić co tylko Ci sie podoba- wystarczy podeslać plik byle niezbyt skomplikowany bo to pieczątka niewielka i musi być wyraźna. Kolory do wyboru: czarny, zielony, czerwony i niebieski. 
Ów post pojawiał się już na grupie fejsowej ale tworzymy ich tyle, że znika cyklicznie gdzieś w czeluściach internetu zatem umieszczam go tutaj, żeby było łatwo go "wynorać".

udash69
Czuwaj!