Przejdź do głównej zawartości

Koń kurs - "Zdjęcie z pyrą w tle"

Marzec 15' upłynął m.in. pod znakiem zorganizowanego dla geopyrowiczów koń kursu nt.: "Zdjęcie z pyrą w tle".
Zasady były proste:
- pomyśleć;
- zafocić;
- wysłać;
- głosować;
- czekać.
Przez pierwsze trzy tygodnie marca robiliście co w Waszej mocy główkując nad swoją pracą, robiąc zdjęcia i wysyłając je pod adres do Adminów a przez ostatnie 10 dni cała brać lajkując głosowała na zwycięską fotografię. Zdjęć nadesłano 10 i zgodnie z regulaminem końkursu opublikowałem je anonimowo aby nie sugerować Waszych wyborów.
Końkurs uważam za rozstrzygnięty i po podliczeniu głosów ogłaszam, że: ...end de łiner is: tw. Gammera i jego poniższa fotografia.
Zwycięzca zdobył od Was 38 lajkersów co postawiło Go na szczycie pudła.
Nagrodą główną był ten oto piękny Geocoin wypuszczony w limitowanej serii przez grałndspika i przyfrunięty do nas zza oceanu. To cudo posiada własny, unikalny numer oraz kod aktywacyjny i albo pójdzie w daleki świat albo będzie uwierał Gammerę po kieszeniach. Gratulujemy serdecznie!!!
 Nagroda zostanie zwycięzcy wręczona w sobotę (04.04.2015 godz. 20.00) na evencie "Spotkaj pyrę po szwajcarsku" z rąk Gospodarza spotkania czyli WantskyWeWłasnejOsobie vel Posnanian Reviewer.
Informuje jednocześnie zebranych przed monitorami, że to nie koniec niespodzianek bo planujemy już kolejne.
O następnym konkursie powiadomimy wszystkich zainteresowanych listownie. Albo telefonicznie. Albo rzucę posta.  Nie wiem, na razie się zastanawiam.udash69