Przejdź do głównej zawartości

Z wizytą u GeoSzczecinian

Dnia 19.12.15 w Szczecinie  zorganizowany został przez moją skromną osobę event o nazwie "Z wizytą u GeoSzczecinian" którego celem było nawiązanie nowych znajomości pomiędzy keszerami.
Na miejsce wpadłem o 13:45 czyli 15 minut przed planowanym startem eventu. Na miejscu zastałem już kilku oczekujących na rozpoczęcie keszerów - Norberta (niestety bez Asi), Zenie91 (która chyba spodziewała się kogo innego, ale potem odnaleźliśmy wspólny język) i paru przyjezdnych - trojanki i abiego. Z wyżej wymienionymi już na samym początku powymieniałem się paroma TB i drewniaczkami :)

Po chwili pojawiło się więcej Geozakręconych: Koniu_KKKK, MagG78, Aniaxxp, anetka_skarpetka, GeoFreak_PL, salomon9, goldgraver, gm16, Syrach31, ariadna10811, MadHatter12. Jak się później okazało z boku przyglądali się i czekali niemieccy keszerzy, a wśród nich Elefant53 i ziBal87 (jeśli kogoś pominąłem to przepraszam - dajcie mi znac a zmienię co trzeba). Wymieniłem mega dużo drewniaczków i wszystkie moje Travel Bugi :)
Jak mówione było wcześniej, każdy uczestnik otrzymał logbook prosto z GeoPyrlandii :). Na koniec trzasnęliśmy sobie wspólną fotę z flagą GeoPyry :) Chwilę po tym fakcie dobiegł do nas Lobby61 - Brytyjski keszer :)
Miło było was wszystkich spotkać :) Mam nadzieje,że jeszcze kiedyś spotkamy się w takim, bądź większym gronie :)
Do zobaczenia!

Faud