Przejdź do głównej zawartości

GEOpyra&Rowertour presents:

Ukazał się artykuł. Gdzie?? Skoro wyprawa rowerowa to i czasopismo takowe. Rowertour, bo o nim mowa, po raz drugi ugościł nas na swoich łamach. Tym razem w lipcowej odsłonie przeczytamy o naszym projekcie czyli Pierścieniu Rowerowym Dookoła Poznania widzianym oczami miłośników bicykli. Dwa dni, tona przygód, wspaniałe towarzystwo (dzięki Faud i TomekZy!!!) i długa prosta!! Lepiej wiosennych dni spędzić nie można a i podzielić się z innymi wypada. Zachęcić, pokazać, odkryć. Stąd pomysł na naskrobanie kilku słów. 
Kilka miesięcy temu, w jednym z postów, przedstawiłem Wam magazyn turystyki rowerowej i idea jaka mu przyświeca. Piszący, zupełnie jak my, próbują wypędzić z przed laptopów i ekranów telewizyjnych wszystkich leniwych by pognać ich po terenie, odkryć nowe, pokaać nieznane.
Krótkie streszczenie kowbojskiej wyprawy przeczytacie na internetowej stronie magazynu. W celu szerszego odczytu zapraszam do zajrzenia na łamy drukowane.

Podziękowania dla tych, którzy zmusili nas do wyjścia w teren czyli Założycielom keszy na opisanych odcinkach oraz tym, którzy nam na trasie towarzyszyli dopingując i pomagając w naprawach sami przy okazji keszując. 
(Odcinek Pidgorów również zapadł nam w pamięć i wstrząsnął nami geokeszersko choć zabrakło o  Was personalnie - sękju, sękju).

Szanownej Redakcji i współpiszącym gratulujemy setnego wydania Rowertour'u i życzymy kolejnych równie pochłaniających nas w treści.   
Co nie dojeździmy to doczytamy.
Ps1. pozdrowionka Geopyrusy!! 

Rowertour kolportują Salony Prasowe Ruchu, Inmedio (np. w Tesco), Kolportera, Pol Perfectu oraz Empiki na terenie całego kraju. Koszt żaden bo 8 PLN. W Poznaniu dodatkowe punkty gdzie istnieje możliwość nabycia to sklepy: "Woda Góry Las" na ul. Strzeleckiej, Sklep Podróżnika na ul. Ślusarskiej i Armot Bike na ul. Krzywoustego. Numer w sprzedaży już od jutra.
udash
sześćdziesiątydziewiąty